Yaz sıcakları ister istemez açık hava partilerini düşünmemize neden oluyor. Açık hava partileri özellikle doğum günü kutlamaları için mükemmel bir seçimdir. Lucca Beach’de yaz akşamları bir başkadır! Doğum günü organizasyonunuz için Lucca Beach’te rezervasyon yaptırabilirsiniz. Ya da kendi açık hava partiniz için Lucca Beach doğun günü partisi kokteylleri yazımızı okumaya devam edin! 

Doğum Günü Partisi İçin En İyi 6 Kokteyl 

Bahçede, terasta ve hatta içeride doğum günü partisi için en iyi kokteyller: Gimlet, Garden of Russia, Daiquiri, Vodka Sour, Espresso Martini ve Margarita ‘dır. 

Garden of Russia Doğum Günü Partisi Kutlamak İçin Mükemmel Bir Kokteyl 

Yaz mevsiminde doğum günü mü? İhtiyacınız olan güzel, hoş kokulu ve susuzluk giderici kokteyller. Garden of Russia! Bu hoş kokulu kokteylin ana maddesi, mart ve nisan ayları arasında çiçek açan büyülü bir bitki olan mürver çiçekleridir. Narin ama damağı saran bir tada sahip. Evde, havuz başında açık havada yaz doğum günü partisi için mükemmel bir kokteyldir. 

Daiquiri Her Partinin Yıldızı  

Daiquiri Lucca Beach kokteylleri arasında klasik ve canlandırıcı kombinasyonu ile yaz aylarınız için mükemmel bir seçimdir. Bu kokteylin hikayesi on dokuzuncu yüzyılın sonuna dayanmaktadır. Bazı kaynaklara göre, Havana limanında ana geminin batmasından sonra, bir denizci Daiquiri denen Santiago de Cuba yakınlarındaki küçük bir köye gelmiş. Burada, susuzluğunu gidermek için bir  bara girmiş. Saf rom içmeyi reddetmiş. Ardından içkisine limon suyu ve biraz şeker ilave etmiş. Yazar Ernest Hemingway’in Mojito ile birlikte en sevdiği kokteyllerden biri olan Daiquiri işte böyle ortaya çıkmıştır. Tüm dayanılmazlığı ile zamansız doğum günü partilsi kokteyli diyebiliriz. 

Unutulmaz  Bir Gece İçin Vodka Sour 

Mükemmel yaz kokteylleri arasında sayılan Vodka Sour, taze ve hafif bir içecek arayanlar için mükemmel bir kokteyldir. Hazırlanmasındaki tuzakları gizleyen canlandırıcı bir karışımdır. Çünkü ekşi bir dengeye dayalıdır. Tatlı bir dokunuş, genellikle şeker şurubu ile verilir. Acı tadı da limon suyu ile verilir. Aslında, karışıma karakter katan bir dokunuş vardır.  

Espresso Martini Açık Hava Partileri ve Enerji Patlaması

Espresso Martini doğum günü partilerinde konuklarının enerji seviyesini yükseltmek için harika bir kokteyldir. 1980’lerin orijinal tarifinden ilham alan Lucca Beach’de espresso martiniyi deneyebilirsiniz. Kahve severler için iyi bir seçimdir.  

Margarita Egzotik Bir Dokunuş

Doğum günü partilsi kokteylleri arasında dünyanın en sevilen kokteyllerinden birini anmamak imkansız. Margarita! Egzotik, susuzluk giderici tadıyla partilerin kralı. Rengi ve yoğun tadıyla bir yudum Margarita partiyi canlandırabilir ve her damak zevkini tatmin edebilir.  

 

İlginizi çekebilecek diğer yazılar: