Bodrum gerek yerli, gerek yabancı turistlerin gözdesi. Ülkemizin bir numaralı tatil beldeleri arasında üst sıralarda yer alan Bodrum’da bar arayanlar kaliteli içecekleri, nezih ortamları, lüksü ve sosyal ortamları arıyor. Bu nedenle Bodrum Bar konsepti arayanlar ilk olarak ismiyle ve hizmetleriyle öne çıkmış mekanları tercih ediyor. Bodrum bar arayanların yeni toplanma yeri ise Lucca by the Sea.

Lucca by the Sea yıllardır süregelen bar işletmeciliği deneyimini Bodrum Bar konsepti ile birleştirip, Bodrum’un en iyi barları arasında hızlı bir yükseliş göstermiş durumda. Lucca kalitesini Muğla’nın bodrum ilçesine taşıyan Lucca, birbirinden farklı içecekleri, kokteylleri ve farklı tatları ile müşterilerine inanılmaz bir deneyim yaşatıyor.

Bodrum Bar

Bodrum Merkez Barlar Arasında Bir Numara 

Bodrum turistik yapısı gereği bar mekanları açısından bir hayli zengin. Fakat Lucca kalitesi ile bu mekanların bir çoğundan bir adım ötede duruyor. Dünyanın bir çok noktasından gelen ziyaretçilerini büyüleyen yapısı ile en çok rezervasyon yaptırılan mekanlar arasında bulunan Lucca Bodrum, günün her saati farklı bir konsept, günün her saati farklı bir eğlence sunuyor.

Tasarım harikası yapısı, muhteşem tabakları, son trendleri yakalayan içecekleri, dünyanın bir çok farklı ülkesinden esinlenen kokteylleri ile farklılığı sunan Lucca by the Sea, Bodrum merkezde bulabileceğiniz en iyi mekanlar arasında yer alıyor.

Bodrum Bar Mekanları

En İyi Bodrum Bar Mekanı Konserleri ve Müzikleriyle Ön Planda 

Lucca by the Sea sadece içeceklerde değil, eğlencede de bir numara. Günün her saati DJ performansı ile eğlenebileceğiniz, müziklerine kendinizi kaptıracağınız bir mekan olan Lucca, özellikle yaz akşamları birbirinden başarılı ve sevilen isimlerin konserleri ile Bodrum’un kalbini kazanmayı başarıyor.

Gerek yerli, gerek yabancı bir çok turistin uğrak mekanı olan Lucca Bodrum, restaurant-bar konseptini bir adım ileriye taşıyan, stil ve yaratıcılığı ile kendisine hayran bırakan, kaliteyi ve lezzeti bir araya getirmiş bir numaralı mekanlar arasında yerini alıyor.

Siz de meşhur Bodrum akşamlarının keyfine varmak istiyorsanız, Lucca by the Sea’den rezervasyonunuzu şimdiden yaptırın ve Bodrum Bar konseptini en güzel içecek ve konseptler, en güzel müzikler, harika bir Ege atmosferinde yaşayın.

 

İlginizi çekebilecek diğer yazılar: