Göltürkbükü Plaj Tavsiyesi: Lucca Beach Neden İyisi?

İstanbul'da ne yenir?

Bodrum plajları, denizi ve güneşi ile ünlü. İnsanların gün içerisinde veya tatilde en çok rağbet gösterdiği mekanlar arasında plajlar yer alıyor. Doğal olarak kaliteli plaj mekanları bulmak buranın insanları ve tatile gelenler için bir hayli önemli. Plaj tavsiyesi arayanlar için Lucca Style bir kez daha zirvede. Göltürkbükü Plaj Mekanları arasında Lucca Beach’i öne çıkaran bir çok sebep var.

Göltürkbükü Plaj Tavsiyesi arayanların dikkat ettiği bir kaç husus var. Mekanın kalitesi, içeceklerin çeşitli ve güzel olması, herkesten farklı bir tat vermesi en önemli kıstaslar. Bu kıstasları kusursuz olarak karşılayan mekanlar elbette bu çevrenin en gözde restoranları arasında yerini alıyor.

Lucca Beach Yeni Bir Soluk

Lucca, kaliteyi arayanlar için bir mekandan çok daha ötesi. Kendisine ait bir ruhu bulunan ve müşterilerinin bu ruhu günün her saati yaşayabileceği Lucca Beach, Bodrum’daki mekanlar arasında yıllardır en çok talep görenler arasında yer alıyor.

Lucca’yı en iyisi yapan bir çok etmen var. Burayı ilk sıraya taşıyan bir numaralı etmen kaliteli hizmet anlayışı. Lucca’nın bu anlayışı;

  • Güler Yüzlü kadrosu
  • Usta elleri
  • Günün her saati aynı dinamiklikte servis vermesi
  • Müşteri memnuniyeti öncelikli yapısı
  • Trendleri yakından takip etmesi ve uygulaması
  • İçeceklerindeki lezzet ve kalite ile birleşip, sizlere benzersiz bir deneyim yaşatıyor.

Bebek restoran

Plaj Menülerinde Lucca Farkı

Tatilde iyi bir yemek veya içecek deneyimi yaşamak isteyenlerin ilk baktığı konu menüler. Dünya mutfağını yakından takip etmesi ile ünlü Lucca, bu konuda uzun zamandır açıldığı her bölgede misafirlerinin beğenisini kazanmış durumda. Birbirinden farklı menüleri, görülmemiş sosları ve elbette şeflerimizin usta ellerinden çıkma benzersiz lezzeti ile Lucca sizlere bambaşka bir deneyim vaat ediyor.

Bir mekandan çok daha fazlası olan Lucca Style, Financial Times, Timeout İstanbul gibi kuruluşlarca takdir görmüş ve sadece Bebek’in değil, İstanbul’un en iyi restoranları arasında gösterilmiştir.

Lucca Style’da;

  • Kahvaltı menüleri
  • Brunch menüleri
  • Lunch Menüleri
  • Ve elbette akşam yemeği menülerini bulabilirsiniz.

Lucca sadece dünya mutfaklarını takip etmiyor. Aynı zamanda bu mutfaklardan edindiği bilgileri kendi yaratıcılığı ile harmanlayarak sizlere görülmemiş, renkli tabaklar sunuyor. Özellikle Akdeniz menülerinde Bebek sakinleri en iyi restoran deneyimini bizimle yaşıyor.

18 yıllık tecrübesi ile açıldığı ilk günden bu yana müşteri memnuniyetini odak noktası edinmiş olan Lucca, şimdi sizleri bekliyor. Plaj mekanları arıyorsan Lucca’ya uğramadan gitme.

 

 

 

İlginizi çekebilecek diğer yazılar: