Lucca’nın denizin üstündeki versiyonu Lucca Bodrum bu yaz da turizmin merkezi olan Bodrum’da eğlencenin ve lezzetin değişmez adresi olacak. Yenilenen yüzü ile pandemi sonrası yeniden Bodrum’un en iyi mekanları arasında yerini alan Lucca by the Sea, en kaliteli ve en güzel menülerine ek olarak, benzersiz eğlence anlayışı ile Bodrum’un kalbini fethediyor.

Meşhur Bodrum akşamları Lucca markasıyla şenleniyor. Lucca by the Sea markasının benzersiz atmosferi ile Bodrum gecelerinin tadına varmak isteyenler eğlenceyi ve lezzeti burada buluyor. Denizin üstünde farklı balık menülerine ek olarak dünyanın farklı yerlerinde trend olmuş içecekleriyle de insanı içine çeken Lucca Bodrum, bu açıdan şehrin en güzel yerlerinden biri halini alıyor.

Lucca Bodrum

Lucca Markası İle Bodrum Farkını Yaşa 

Denizin üstünde açılan, Ege’nin tüm güzelliğini bir mekana toplamayı başaran Lucca Bodrum, bu şehirde eğlence arayanlar için farklı konseptler sunuyor.

Mutfağıyla gönülleri fetheden Lucca markası deniz ürünlerinde ‘en taze balık menülerini’ sizlere getiriyor. Akdeniz mutfağını masanıza getiren Lucca’da salatalar da bir hayli taze.

Böylesi çeşitli bir mutfağa ek olarak Lucca Bodrum’da müzik ve eğlence de bolca mevcut. Modern Türk Müziği sanatçıları eşliğinde yemek yiyebileceğiniz bu mekanda zaman zaman gerek yerel, gerek uluslararası düzeyde meşhur DJ performanslarına da şahit olabiliyorsunuz.

Her yönüyle Bodrum mekanları arasında farkını ve kalitesini hissettiren Lucca Style, her gün yeni bir eğlence, her gün yeni bir heyecan ile rezervasyonunuzu bekliyor.

 

İlginizi çekebilecek diğer yazılar: