Bodrum Lucca Beach kumsalı, etkinlikleri ve yemekleri ile popülerdir. Ancak plajda arkadaşlarınızla vakit geçirirken, romantik bir akşam yemeği sırasında veya ailenizle deniz kenarında geçirdiğiniz öğleden sonrasında bir yaz kokteyli gibisi yoktur. Bugün Lucca Beach’te denemeniz gereken en popüler yaz kokteyl çeşitlerini paylaşıyoruz!

Yaz Kokteyl Çeşitleri: Pina Colada ile Lucca Beach’de Tatilin Keyfini Çıkarın

Yaz kokteyl Çeşitleri - Pina Colada

Lucca Beach’de geçirdiğiniz harika bir günde Pina Colada size, taze ve tropikal bir seçenek sunar. Beyaz rom, ananas suyu ve hindistancevizi kremasının muhteşem kombinasyonu, blenderda buz ile karıştırılarak kremsi bir kıvama getiriyoruz. Ardından üzerini bir ananas dilimi ve renkli bir şemsiye ile süsleyerek servis ediyoruz.  

 

Yaz Kokteyl Çeşitleri: Çilekli Mojito ile Romantik Bir Akşam

Yaz Kokteyl Çeşitleri: Çilekli Mojito

Yıldızlar altında geçireceğiniz romantik bir akşam için Çilekli Mojito harika bir tercihtir. Taze çilek, nane yaprağı, beyaz rom, esmer şeker ve soda bir araya gelerek enfes bir lezzet sunar. Sofistike bir sunum için üstüne çilek ve zarif bir pipetle servis ediyoruz.  

 

Yaz Kokteyl Çeşitleri: Şeftalili Sangria 

Yaz Kokteyl Çeşitleri: Şeftalili Sangria 

Lucca Beach plaj partilerinin en hit kokteyli Şeftalili Sangria! Kırmızı şarap, brendi, portakal suyu, limon suyu ve şekerin buluştuğu bir lezzet!Tüm malzemeleri karıştırıyoruz ve dilimlenmiş şeftali, portakal ve limonları ekleyip buzdolabında dinlendiriyoruz. Servis öncesi biraz baloncuk eklemek için soda ilave ediyoruz.  

 

Limoncello Spritz ile Lucca Beach’de Akşamın Keyfini Çıkarın

Limoncello Spritz

Hafif ve zarif bir akşam yemeğinin ardından Limoncello Spritz, Lucca Beach Plajı’nda geçirdiğiniz anları taçlandıracak bir seçenektir. Limoncello, prosecco ve sodayı buzlu bir bardakta özenle karıştırılarak sunuyoruz. Son olarak üzerini bir dilim limon ve birkaç nane yaprağı ile süsleyoruz. Yaz akşamlarını şık bir şekilde noktalayın! 

Alkolsüz Orange Spritzer Tüm Aileniz İçin İdeal Bir Seçim

Alkolsüz Orange Spritzer

Güneş battığında ailenizle Lucca Beach’de buluştuğunuzda, alkolsüz Orange Spritzer herkesin keyif alacağı bir seçenektir. Buzlu bir bardakta taze portakal suyu, soda ve limon suyunu karıştırarak hazırlıyoruz. İçeceği çocuklar için daha çekici kılmak için bir dilim portakal ve renkli bir pipetle süsleyoruz. Orange Spritzer, susuzluğunuzu giderirken tüm ailenizi mutlu edeceğini garanti ediyoruz. 

 

İlginizi çekebilecek diğer yazılar: