Muğla’nın Bodrum ilçesi şüphesiz ülkemizin gerek yerel, gerek uluslararası anlamda en ünlü ve en meşhur tatil beldelerinin başında geliyor. Bodrum birbirinden güzel koylara, köylere ve mahallelere sahip ve her biri dünya çapında meşhur. Bunlardan biri de Göltürkbükü. Özellikle son yıllarda ünü artan bu mahallede yerini alan dünya çapında ünlü bir marka olan Lucca, Lucca Beach ismiyle Göltürkbükü Mekanları arasında en tepeye yükselmiş durumda.

Lucca’nın Bodrum’daki ikinci işletmesi olan Lucca Beach bir çok gezgine göre Göltürkbükü Mekanları arasında şimdiden en beğenilenlerden biri olmuş durumda. Lucca kalitesini sahile taşımayı başarmış olan Lucca Beach eğlenceli, canlı ve renkli yapısıyla yine üstün bir deneyim vaat ediyor.

Eğlence Göltürkbükü Mekanları ‘nda 

Bodrum deyince insanların aklına gelen ilk konulardan biri olan eğlence Lucca Beach’te fazlasıyla meşhur. Birbirinden ünlü DJ performansları, her daim ortamı canlı tutan müzikleri, güneşin ve denizin tadını çıkarmanızı sağlayan muhteşem atmosferi ile Bodrum’da eğlence deyince akıllara Lucca Beach geliyor.

Birbirinden güzel kokteyller ile tatilcilerin bu dönemi boyunca unutamayacakları bir deneyim yaşamasını sağlayan Lucca Beach, doğa ile özdeş yapısıyla da misafirlerini büyülüyor. Güzel zeytin ağaçları ve Akdeniz’in benzersiz atmosferi, Ege’nin soluk kesen manzarası Lucca Beach’te birleşiyor.

Lucca Beach kalitesi ile henüz tanışmadıysanız, Cennet Koyu’nda bulunan bu eşsiz mekanda şimdiden yerinizi ayırtın ve yaz tatilinizin en unutulmaz deneyimine hazır olun.

 

İlginizi çekebilecek diğer yazılar: