Lucca Bodrum Ege Denizi kıyısında bulabileceğiniz en ferah, en nezih ve en etkileyici yerler arasında ilk sırada yer alıyor. Lucca’nın işletmecilik deneyimini harika Bodrum atmosferi ile birleştiren Lucca Bodrum’da romantik akşam yemeği izlenimini sizler için paylaştık.

Lucca Bodrum’da romantik akşam yemeği isteyenler gerçekten eşsiz ve benzersiz bir atmosfer ile karşılaşıyor. İlk adımınızdan itibaren ortamın ambiyansı arayanları içine çekiyor. Henüz ilk dakikadan kendisini belli eden güler yüzlü ekip ve samimi ortam sizlerin evinde hissetmesini sağlıyor.

Bodrum'da Romantik Akşam Yemeği

Lucca Bodrum

Bodrum’un En Romantik Mekanları Arasında

Muğla’nın Bodrum ilçesi elbette harika manzaraları, muhteşem denizi, doğası ve ortamı ile Türkiye’nin göz bebeği. Bodrum gibi romantik bir atmosfere sahip bir yerde romantik akşam yemeği yiyebileceğiniz yer mevcut. Fakat Lucca By The Sea markası kalitesi ve hizmetiyle ön plana çıkıyor.

Harika bir ambiyansta birbirinden farklı deniz ürünlerini, et menülerini, salataları ve envaı çeşit lezzetleri tadabileceğiniz Lucca, sizlere rüya gibi bir akşam vaat ediyor.

Muhteşem bir ambiyansı retro elementler ile bir araya getiren Lucca By The Sea, Akdeniz menülerindeki iddiasını tüm dünya menülerine taşımı durumda.

Bodrum’da Romantik Akşam Yemeği Lucca Bodrum’da 

Lucca By The Sea ile Bodrum’un tadına varabiliyorsunuz. Eşiniz veya partnerinizle burada sadece güzel bir akşam yemeği değil;

  • Ünlü DJ’lerin performansı ile birbirinden güzel müzikler
  • Tasarımıyla şık bir ambiyans
  • Yaratıcı kokteylleri ile muhteşem bir içecek menüsü sunuyor.

Günün her saati farklı bir lezzet alabileceğiniz bu mekanda Bodrum rüzgarını iliklerinizde hissetmeniz mümkün. Bir çok kişinin yakından tanıdığı Lucca tarzının yeni versiyonu olan Lucca By The Sea, pop, eğlence ve retro tarzlarının iç içe geçtiği, meşhur Bodrum akşamlarının insanın ruhuna işlediği bir mekan olma özelliği taşıyor.

‘Denizden Tabağa’ Lezzet

Bodrum’da romantik akşam yemeği isteyenler için en taze deniz ürünlerini bünyesinde barındıran Lucca, kurucusu Cem Mirap’ın deyimi ile ‘denizden tabağa’ konseptini en güzel yansıtan mekanlardan biri. En taze lezzetleri masanıza getiren Lucca By The Sea, Tulum ve Mykonos esintileri ile rahatlık ve şıklık öncelikli olsa da, menülerinde de lezzeti ön plana koyan bir yapıya sahip.

 

 

İlginizi çekebilecek diğer yazılar: