Farklı fikirler ve yaratıcı konseptler bir çok kişinin ilgisini cezbediyor. Bu tür mekanlar ve bu mekanların yaratıcıları toplum tarafından merak ediliyor. Bodrum’da henüz çiçeği burnunda bir işletme olsa da arka planı ve markasıyla yurt içinde ve yurtdışında büyük bir üne sahip olan Lucca Beach de bu mekanlar arasında. İstanbul’da ortaya çıkan Lucca’nın Bodrum sahilindeki şubesi olan Lucca Beach şimdiden bir çok kişinin beğenisini kazandı. Buranın altında imzası bulunan isim olan Cem Mirap ise bir çok kişi tarafından merak ediliyor.

Lucca Beach Cennet Koyu’nda bulunan, sahil kenarında yeni bir lezzet arayanları davet eden, henüz ilk aylarından itibaren Bodrum’un parmakla gösterilen mekanlarından biri olmuştur. Bu muhteşem konseptin arkasındaki isim olan Cem Mirap ise Lucca markasını yarattığı 2004 yılından beri başarılı grafiği ile dikkatleri üzerine çekiyor. Birbirinden meşhur markaların sahibi olan Mirap hakkında bilgi arayanlar için Cem Mirap profili sizlerle.

Cem Mirap kim? Kaç Yaşında?

1974 doğumlu olan Cem Mirap 48 yaşındadır. İşletmeci kimliği ile ön plana çıkan Mirap’ın çocukluğu ve eğitim hayatı Ankara’da geçmiştir. Liseyi Ankara’nın sayılı okullarından olan TED Koleji’nde okuyan Mirap hemen ardından üniversite için Bilkent Üniversitesi İşletme Bölümü’nde tamamlamıştır. Yüksek Lisans eğitimi için New York’a giden Mirap hemen ardından kısa bir dünya turu yapmıştır. Yiyecek-içecek sektörüne ilgisi bu gezi esnasında başlayan ve bu gezide işletmecilik ile ilgili önemli gözlemler yapan Mirap, döner dönmez, 2004 yılında Lucca Style markası ile İstanbul’un Bebek semtine ilk imzasını atmıştır.

Cem Mirap

Aradan geçen 10 yıl boyunca Lucca markasının geri planını başarı ile dolduran Cem Mirap 2014 yılında Cantinery’i kurmuştur. Bu mekan da kısa sürede popüler hale gelmiş ve Cem Mirap’ın hanesine bir artı puan olarak daha yazılmıştır.

Devam eden süreçte Lucca by the Sea ve Lucca Beach markalarını da kuran Cem Mirap, başarılı bir kariyere sahip, aynı zamanda evli ve 2 çocuk babası olmasıyla başarılı bir aile hayatıyla da ön plana çıkmaktadır.

 

 

İlginizi çekebilecek diğer yazılar: