Henüz kış mevsiminde olmamıza rağmen 2024 Plaj Modası sesini duyurmaya başladı! Lucca Beach Club bildiğiniz gibi plaj modasını yakından takip eden birçok misafiri ağırlamaktadır. Bir başka değişle eğer bu sezon plaj modası nedir diye merak ediyorsanız Lucca Beach’e uğramanız yeterli!  

Şimdiden sıcak güneşi özleyenler için yeni sezon plaj modası, özgün tarzlar ve sıra dışı detaylarla dolu. 2024 plaj trendleri arasında, sportif, retro, parlak, sanatsal motifler taşıyan bikini ve mayoları göreceksiniz.  2024 yazının tartışmasız kahramanı mayo, yüksek cazibe potansiyelini kullanıyor. Silueti ve kişiliği kucaklamaya hazır, yaratıcılık ve bilgi birikiminden oluşan boş bir tuval haline geliyor.  Bu yaz iki parçalı plaj kıyafetleri cesur ve şehrin parlak ışıkları görünümüne dönüştürülen yaz gardırobunun vazgeçilmezleri olacak. Bu senaryoda çok önemli olan, ileri teknoloji ve giderek daha çevre dostu olan elyaflar sayesinde estetiği dayanıklılıkla, yaratıcılığı giyilebilirlikle birleştiren, imajından şekilde ödün vermeyen sürdürülebilir plaj kıyafeti tasarlama kapasitesine sahip fonksiyonel kumaşların kullanılmasıdır. İşte 2024 plaj giyimine yönelik öngörülen dört mega trend ! 

Sportif 90’lar 

 

Doksanlar – biraz Baywatch kahramanı Pam Anderson gibi jimnastik ve cinsel çekiciliği birleştiriyor. Plajı aktif bir tarzla tasarlayan dinamik bir kadın için plaj ve sörf kıyafeti arasında geçiş yapan işlevsel kesimlere dönüşüyor . Temel ve iyi tanımlanmış çizgiler, popüler ve büyüleyici tasarımlar, modanın işlevsellikle flört ettiği canlı bir silueti vurguluyor.  

Retro Yeniden Moda Oluyor 

Bel çevresini vurgulayan bikini altları, dekolteyi vurgulayan şekilli ve dökümlü üstler. Fırfırlar, tek parçaların baş döndürücü yakalarını çizerken, tığ işi, vintage vurgularla dokulandırıyor. Ve geçmişin divalarının görüntüleri, ellili yılların göz kırpan pin-up’larından, seksenlerin heykelsi valkürlerine giden bir zaman sıçraması! 2024 plaj giyiminde Retro tarzını Lucca Beach’de görebileceksiniz. 

Işıltılı Takımlar  

Parıltılar, simli, yapay elmaslar ve payetler. 2024 yaz modası sahillere ışık saçacak. Fonksiyonelliğin aksine, tamamı kesimli trikiniler ve tek parça takımları gün batımına kadar giyebileceksiniz. Lucca Beach Club atmosferinde her yaz deniz kenarında şımartılır, aperitif keyfi yapılır.  Kum rengi tonlarındaki ışıltılı yüzeylere sahip bikinilerle izarif bir görünüm bu yaz sizi bekliyor!

2024 Plaj Modası’ nda Sanat Eserleri Sahilde  

Sanatsal grafikler, pop ve canlı notaların yanı sıra azulejos tarzı desenler, geometrik baskılar ve kabile işaretleri. Mayolar sıradanlığın önüne geçerek göz alıcı, sanatsal bir kompozisyona dönüşüyorHayvan baskılarından çiçek motiflerine, bohodan Art Deco notalarına kadar 2024 plaj modasında yerini alacak. Ayrıca her zamankinden daha çok yönlü, bikiniler ve tek parçalar arasında eşleşen pareolar ve kaftanlarla kombinlenecek. 

Lucca Beach: 2024 Plaj Trendleri

Lucca Beach, son yıllarda podyumlardaki plaj trendlerini görebileceğiniz bir merkez haline geldi. Her yıl binlerce turistin akınına uğrayan bu benzersiz mekanda, plaj modasını takip edebilirsiniz. 2024 yılında da Lucca Beach, özgün tarzı, gurme yemekleri, kokteylleri, DJ performansları yanı sıra plaj modasını takip edenlerin gözdesi olmaya devam edecek! 

 

İlginizi çekebilecek diğer yazılar: