Lucca markası her seferinde yeni bir sürpriz ve farklılık ile insanların karşısına çıkıyor. Şimdi de Lucca’nın denizin üzerinde güneşlenen versiyonu Lucca Beach, Bodrum Plajlarına yeni bir soluk getirmeye geldi. Cennet Koyu’nda yer alan, eşsiz doğal güzelliği ve benzersiz atmosferi ile yeni bir soluk diyebileceğimiz Lucca Beach henüz yeni olmasına rağmen Bodrum Plajları arasında parmakla gösteriliyor.

Bodrum Plajları arasında şimdiden yerini sağlamlaştıran Lucca Beach, güneşin keyfini çıkarırken müzikten, ortamdan, yiyecek  ve içeceklerden lezzet almak isteyenleri davet ediyor.

Lucca’nın kumsal versiyonu olan bu mekan ilk olarak konumu ile ön plana çıkıyor. Bodrum’un en güzel yerlerinden birinde yer alan Lucca Beach, Cennet Koyu içerisinde, zeytin ağaçları ile örtülü, doğal güzelliğin kalbinde misafirlerini bekliyor.

Bodrum Plajları : İyi Yemek İyi Müzik

Kumsalda güneşlenirken üst düzey hizmet kalitesi arayan yerli veya yabancı bir çok kişi rotasını Lucca Beach’e çevirmiş durumda. Bodrum Plajları arasında bu yazın favorisi haline şimdiden gelmiş olan Lucca Beach, yeni dönemde de Akdeniz’in en eşsiz mekanı olarak gösteriliyor.

Yerli yabancı bir çok otoriteye göre birbirinden güzel içecekler ve yiyecekler ile şimdiden tam not alan Lucca Beach, özellikle iyi yemek ve iyi müziğin bir araya geldiği mekan arayanların tercihi haline gelmiş durumda.

Rahatlığın ve şıklığın Bodrum’daki en güzel adresi Lucca Beach rezervasyona açık durumda. Benzersiz bir lüks, eşsiz bir tatil deneyimi burada.

 

İlginizi çekebilecek diğer yazılar: