Lucca markası bir çoğumuzun aşina olduğu bir marka. Her seferinde yeni fikirlerle karşımıza çıkan Lucca, bu sefer de Bodrum’daki yeni markası Lucca Beach ile adından söz ettiriyor. Bodrum plaj önerisi arayanlar bir süredir rotalarını Cennet Koyu’nun en güzel yerinde, doğanın içerisinde, muhteşem bir ambiyansa sahip olan Lucca Beach’e çeviriyor.

Bodrum plajları yerli veya yabancı fark etmeksizin Bodrum’un en eşsiz plajlarında yer almak isteyenlerin bir numaralı merak konusu. Bu ihtiyaca binaen yeni bir konsept geliştiren Lucca markası, Bodrum’daki ikinci mekanı olan ama benzersiz yapısıyla dudak ısırtan Lucca Beach’i yarattı.

Bodrum Plaj Önerisi

Bodrum Plaj Önerisi: Eşsiz Bir Doğa ve Benzesiz Kumsal 

Lucca bir plajda olsa nasıl olurdu? Bu soruya yanıt veren Lucca Beach Bodrum’da güneşlenirken doğanın ve eğlencenin tadına varmak isteyenlerin bir numaralı tercihi haline geldi bile.

Bodrum plaj önerisi arayanlar plaj konforuyla iyi yemeğin bir araya geldiği, güneşlenirken servisin tadını çıkarmak isteyenlerin mutlaka yolunu çevirdiği Lucca Beach’te mutlaka yer almalı.

Güneşlenirken Eğlence 

Lucca Beach bir hayli iddialı. Bu iddiasını müziklerine de yansıtıyor. Ünlü DJ’leri bünyesine getiren Lucca Beach, Papaya Playa Project’in DJ’i Jimeno, elektronik müzik dünyasının yıldız isimlerinden Dixon ve Seth Troxler’i bu sezon getiriyor. Ünlü DJ’ler ile çalışan bu mekanda yazın ilerleyen günlerinde de sürprizlerle dolu günler yaşanacak.

Güzel yemek, muhteşem doğa, sımsıcak bir Bodrum ambiyansı ve çok daha fazlası Lucca Beach’te sizleri bekliyor. Yerinizi şimdiden ayırtın.

REZERVASYON İÇİN TIKLA

 

İlginizi çekebilecek diğer yazılar: