Lucca’nın Denizin Üstünde Olan Yazlık Versiyonu Lucca By The Sea, Bodrum Mandarin Oriental’da Açıldı. Restoran – bar’ın ege denizinin üzerindeki versiyonu, pop ve eğlence ruhlu tasarımı Tulum ve Mykonos esintileri ile birleştiriyor. Lucca Bodrum farklılık arayanların buluşma noktası olmaya aday.

BODRUM – ‘Sevdiğiniz Lucca denizin üzerinde olsa nasıl bir yer olurdu?’ sorusundan hareketle tasarlanan Lucca By The Sea, 2021 yaz sezonu boyunca hizmet vermek üzere bugün Bodrum Mandarin Oriental’da açıldı. Türkiye’nin önemli yiyecek ve içecek markalarından Lucca, yaz boyunca deniz mahsulü ağırlıklı yeni menüsüyle ve sevilen kokteylleriyle Lucca By The Sea olarak Bodrum’da hizmet verecek. ‘Denizden Tabağa’ konsepti, özel bir taş fırın ve ünlü restoran – bar’ın yazlık versiyonu için hazırlanan menü, Lucca By The Sea misafirlerine dünya mutfağına dair yenilikleri ve farklı mutfakların Lucca yorumunu tattıracak. Menünün favorilerinden ıstakozlu bottarga makarna ve ahtapot taco ilk defa Luca By The Sea misafirleri ile buluşacak. Yetenekli genç şef Hüseyin Kılıç ve Tuncay Uçar hünerlerini mutfakta sergilerken ödüllü kokteyller ünlü miksolojistler tarafından hazırlanmaya devam edecek.

Denizin Üstünde Yeni Bir Lucca

Lucca By The Sea, Lucca geleneğini sürdürerek, haftanın çoğu günü müzik performanslarına bu sefer denizin üzerinde ev sahipliği yapacak. Sürpriz yurtiçi ve yurtdışı konuklara ek olarak DJ Yakuza ve Memo Garan gibi isimler de Lucca By The Sea’de performans sergileyecek. Müzik performansları akşamüstü buluşmaları ve şık akşam yemeklerine eşlik edecek.

Lucca’nın retro modern tasarım öğeleri, pop ve eğlence ruhlu tasarımı, restoran – bar’ın  yazlık versiyonunda da kendini göstermeye devam edecek. Misafirler bu şık ve rahat mekanın içinde Tulum ve Mykonos esintilerini de hissedecek. Bütün bu detayların Lucca By The Sea’nin bulunduğu Ege denizinin üzerindeki lokasyonu ile birleşimi ise Bodrum’un en çok konuşulacak eğlence mekanı için tarifi zor bir atmosfer yaratacak.

Misafirlerinin 5 duyularını farklı aktivitelerle harekete geçirecek Lucca By The Sea,  yaz sezonu boyunca sürpriz etkinliklere ev sahipliği yapacak. Diğer yandan Lucca By The Sea’nin, bünyesinde dünyanın en önemli moda ve sanat markalarını da bulunduran Mandarin Oriental Bodrum içinde açılması 2021 yazının çok konuşulacak etkinliklerine ev sahipliği yapacağının da habercisi oluyor.

Misafirler haftanın her günü 01:00’a kadar hizmet verecek Lucca By The Sea’ye konuklara özel olarak her saat hizmet verecek özel deniz taksi aracılığyla denizden veya karadan ulaşabilecek. Ünlü restoran – bar Lucca’nın yazlık versiyonu Lucca By The Sea misafirlerine 400 metrekarelik bir alanın üzerinde hizmet verecek. Açık havadaki bu geniş mekan misafirlerin güvenli bir şekilde eğlenmelerine de olanak sağlayacak.

Mekana dair gelişmeler yaz boyunca Lucca Instagram hesabı ve #luccabythesea etiketi üzerinden takip edilebilecek. Daha fazla bilgi için: LABRAND PR / hello@labrandpr.com