Bodrum bir çok güzel ve özel plaja ev sahipliği yapıyor. Bu nedenle Bodrum plajları bir hayli meşhur. Fakat bazı plajlar gerek denizin güzelliği, gerek kumsalın temizliği ile ön plana çıkıyor. Bunlardan biri de Cennet Koyu. Eşsiz manzarası, muhteşem doğası ve güzelliği ile Cennet Koyu tam anlamıyla adına yakışır bir yer.

Kusursuz bir tatil arayanlar çok uzun zamandır bu koya büyük rağbet gösteriyorlar. Göltürkbükü’nde bulunan Cennet Koyu misafirlerine bir hayli güzel vakitler yaşatıyor.

Cennet Koyu Plajı özellikleri 

Suyu son derece sakin ve ılık olan Cennet Koyu Plajı aynı zamanda doğal ve bozulmamış yapısıyla denize girmek isteyenlerin beklentisini tamamen karşılıyor. Büyük bir ormana da sahip olan bu bölge kamp olanakları da sunmaktadır. Ayrıca Cennet Koyu’nda şezlong bulmak bir hayli kolaydır. Ücretli veya ücretsiz bölgeleri bulunmaktadır.

Buraya herhangi bir toplu taşıma imkanı bulunmamaktadır. Fethiye’den çeşitli deniz turları ile gelinebilmektedir.

Lucca Beach Cennet Koyu’nda

Öte yandan Lucca markasının son yeri olan Lucca Beach de Cennet Koyu’nda yerini almış durumda. Cennet Koyu’nda denize girilebilecek lokasyonlar arasında yerini alan Lucca Beach eğlencenin, denizin ve güneşin keyfini çıkarabileceğiniz yegane mekan olma özelliği taşıyor.

Cennet Koyu’nda birbirinden eğlenceli vakitler geçirmek isteyenler şimdiden Lucca Beach bünyesinde yerini almış durumda. Sen de eşsiz bir deneyim için yerini şimdiden ayırt.

 

 

İlginizi çekebilecek diğer yazılar: